Využití sociálních sítí v budování své osobní značky nebo své firmy

@Byznys a kariéra
Masterclass


V dnešní digitální době se sociální sítě staly neoddělitelnou součástí našeho každodenního života nejen nás mladých, ale všech věkových kategorií s všemožnými zájmy. Sociální sítě díky svému širokému publiku nabízejí obrovský potenciál pro budování a posilování osobní značky či firemní identity. 

Pojď si projít cestou definování cílové skupiny, kterou chceš oslovit a tak budovat svou osobní/ firemní značku. Vyzkoušíš si vytváření obsahu od základů až po pokročilé techniky cílení a interakce s publikem. Naučíš se vytvořit autentický a zapamatovatelný digitální obsah, který ti pomůže dosáhnout  tvých profesních cílů.

V průběhu workshopu půjdeme krok za krokem procesem vytváření a optimalizace tvých profilů na nejpopulárnějších sociálních sítích, jako jsou Instagram, TikTok nebo LinkedIn. Dále se seznámíš s nejnovějšími trendy v oblasti sociálních médií a naučíš se, jak tyto trendy využít ve svůj prospěch. Ať už jsi jednotlivec nebo firma, tento workshop ti pomůže oslovit tu správnou skupinu potenciálních zákazníků.

Reference:


Na Košince 2175/8, Libeň (Praha 8)

Inspirátor