Zažij svobodu a partnerský přístup v zaměstnání

@Byznys a kariéra
Masterclass

Jak Michal došel k tomu, že je sebeřídící firma lepší, než ta hierarchicky řízená? Co konkrétně v OpenOne dělají a aplikují? Je to pro všechny nebo jen pro někoho?


Získáš odpovědi na tyto otázky i na jakékoliv další, které Tě budou zajímat. A zažiješ jeden z klíčových nástrojů budování a rozvoje sebeřízení – týmovou retrospektivu. Staneš se součástí týmu, který musí projít minovým polem a potom si vyzkoušíš, jak se dělá „svobodné“ zhodnocení – budeš sdílet své pocity a myšlenky s ostatními. Zažiješ otevřenost a bezpečný prostor pro růst celého týmu.


Pro nás v OpenOne je klíčové, aby se u nás lidé cítili dobře, dělali co je baví a abychom měli dobré výsledky. Děláme pro to hodně. Jednou z věcí, která nám pomáhá nejvíce je tzv. retrospektiva. Každých 14 dní se realizační tým zastavuje a dívá se na to, jaké byly uplynulé dva týdny. Co se komu dělo, co se dařilo a co ne a co bychom mohli dělat lépe. Na workshopu si zahrajeme strategickou hru, nad kterou si pak uděláme regulérní retrospektivu. Takovou, jakou normálně děláme my, nad naší „business hrou“ – dodáváním projektů našim zákazníkům.

KudyKampus, Hartigova 2747/99130 00 Praha 3-Žižkov (Vchod ze strany po schodech, 6. patro)

Inspirátor