Konstruktivní komunikace + TEDxSpeaker Experience

@Komunikace a úmění
Masterclass
Konstruktivní komunikace (2 hodiny)

„Upřímně, tvoje práce byla naprosto zbytečná, a výkon hrozný."

„No a podle mě je hrozné to, jak jste mi to řekli. Přeji Vám hezký den!”


Tento rozhovor asi moc dobře nedopadl, co myslíte? Dobrá zpráva je, že když se v podobné situaci ocitnete vy, můžete ji vyřešit lépe-efektivněji. Konstruktivní komunikace je klíčová v osobním i kariérním životě. To, jako "dobře" umíme mluvit s kolegy, spolužáky, profesory nebo kamarády a kýmkoli jiným ovlivňuje naše vztahy s nimi, i dosahování našich cílů v osobní či pracovní sféře.


Pojďme společně objevit nástroje pro efektivní komunikaci, které můžeme nosit všude s sebou a usnadnit si tím budování vzájemného porozumění s ostatními. Na workshopu se zaměříme na konstruktivní dialog, konstruktivní feedback, komunikaci online a typy komunikačního chování.

TEDxSpeaker Experience (2 hodiny)


"Už si umíš představit, jak stojíš na pódiu s mikrofonem v ruce a tvůj mluvený projev poutá a baví obecenství. A teď už je třeba jen vědět, jak tu představu zrealizovat a podat takový výkon, co třeba i zvedne posluchače ze židlí!


Jak podat veřejný mluvený projev tak, že si o něm budou lidé vyprávět třeba i měsíce, protože je emočně i vědomostně obohatí? Přihlaš se na workshop, na kterém se dozvíš tipy a triky jak si připravit co nejlépe mluvený veřejný projev od okamžiku vymyšlení témy projevu až po moment dokončení projevu, když ti publikum tleská a ty sjíždíš z podia.


Čeká nás teoretická i praktická část workshopu, kde důležitou součástí je důraz na psychickou přípravu. Vycházet budeme z vlastní zkušenosti inspirátorky s akcí TEDxUNYP, na které v loňském roce sama stála na pódiu jako speaker. Znalosti z workshopu budou aplikovatelné na různé typy mluveného veřejného projevu."


KudyKampus, Hartigova 2747/99130 00 Praha 3-Žižkov (Vchod ze strany po schodech, 6. patro)

Inspirátor