Digitální nástroje co ti vytuní CV

@Svět budoucnosti
Masterclass
Připoj se ke kurzu digitálních online nástrojů a objev tajemství úspěchu v moderním pracovním světě. S digitálními nástroji získáš schopnosti, které ti umožní navrhovat, spolupracovat a plánovat jako profesionál. Nezáleží na tom, zda toužíš po kreativním uměleckém směru nebo po analytické práci, tyto dovednosti jsou klíčem k úspěchu. Společně se vším proklikáme a budeš mít solidní základ na čem dál stavět a hlavně zjistíš, který nástroj je ti nejbližší. Jako bonus dostaneš kopu informací, kde se dál vzdělávat nebo na nejlepší pluginy do Figmy. Přijmi výzvu a vylepši si CV!


Miro: Tvůj Kreativní Svět Online Miro - kreativní hřiště pro vizualizaci, plánování a spolupráci. Bez omezení a s ohromnými možnostmi. Design, marketing nebo podnikání - Miro tě připraví na budoucnost.

Figma: Tvůj Průvodce Světem Designu Figma - cesta k profesionálnímu designu. Tvoř uživatelské zážitky, prototypy a vizuály jako designér. Úspěšná budoucnost je na dosah.

Trello: Tvoje Kompaktní Organizace Trello - intuitivní organizace života a práce. Školní úkoly, projekty, kariéra - všechno na jednom místě. Budiž efektivní každý den.

Notion: Digitální Platforma Úspěchu Notion - digitální deník pro organizaci myšlenek a plánů. Vytvoř svůj produktivní systém. Věda, umění nebo podnikání - Notion ti pomůže.
KudyKampus, Hartigova 2747/99130 00 Praha 3-Žižkov (Vchod ze strany po schodech, 6. patro)

Inspirátor